Antkaklis GPS  EV2

Antkaklis GPS EV2

EV-2

Darbinė seklio temperatūra: -20C iki +65C
Buvimo taško paklaida: iki 10 metrų
Prietaisas atsparus vandeniui
Baterija: iki 5 dienų
GPS Matmenys: 61x35x16mm

€ 85,91
Antkaklis GPS TKStar

Antkaklis GPS TKStar

Tk909

Naujausias apsaugotas nuo lietaus GPS seklio modelis šunims TKStar su priedais Aifonui, Аipаdui ir Android sistemos prietaisams.Idealus variantas medžioklinių šunų kontrolei.
Didesnė baterijos talpa, palyginus su įprastiniais sekliais.Perkėlimų kontrolės zonų nustatymas teritorijoje

€ 90,75
Antkaklis SMART GPS

Antkaklis SMART GPS

EV3

Savo išmaniajame telefone, Google žemėlapyje, matysite kur yra Jūsų augintinis ar žmogus turintis šį prietaisą. Šis mažas ir lengvas sekimo įrenginys duomenis gauna GPS imtuvo pagalba ir perduoda į telefoną per GSM tinklą. Jo pagalba visuomet žinosite kur yra Jūsų augintinis, realiu laiku.
Sekimo įrenginiui reikalinga aktyvuota SIM kortelė. Programavimas ir komandų siuntimas atliekamas paprastu telefonu siunčiant SMS.

€ 108,90
Antkaklis GPS-S03

Antkaklis GPS-S03

S-03

Galima pritaikyti: namu augintiniui, šuniui, katinui, ir kt. GPS sekimo šuns antkaklis atsparus vandeniui su GPS ,Naujas vandeniui atsparus GPS sekimo antkaklis, tinkantis tiek dideliam tiek mažam augintiniui. Šio prietaiso pagalba savo išmaniąjame telefone visuomet galėsite pasitiktikrinti kur yra Jūsų augintinis realiu laiku. Sekimo įrenginiui reikalinga GSM SIM kortelė.

€ 48,40€ 54,45-12%
Ibutton Vairuotojo identifikavimo Sistema

Ibutton Vairuotojo identifikavimo Sistema

Elektroninis raktas Dallas

Vairuotojo identifikavimo sistema susideda iš dviejų įrenginių: rakto ir skaitytuvo. Kiekvienas vairuotojas turi iButton raktą su unikaliu ID numeriu. Kai raktas yra prijungiamas prie skaitytuvo, šis išsiunčia signalą į GPS stebėjimo įrenginį.Vairuotojo identifikavimo sistema užtikrina, kad kiekvieną transporto priemonę galėtų vairuoti tik jai priskirtas vairuotojas. iButton vairuotojo identifikatorius naudojamas kartu su GPS sekimo įrenginiu yra labai efektyvi priemonė transporto priemonės saugumui užtikrinti.

€ 3,63
ID Skaitytuvas

ID Skaitytuvas

iButton ir RFID vairuotojo atpažinimas

Norėdamas užvesti variklį ar identifikuotis vairuotojas turi priliesti iButton raktą prie skaitytuvo. Skaitytuvo viduje yra įmontuotas LED, todėl jis gali skleisti RGB spalvų šviesą. Prie skaitytuvo galima prijungti zumerį, kuris priklausomai nuo panaudojimo scenarijaus siųstų garsinius signalus.

€ 30,25€ 36,30
(1-Wire) temperatūros ir drėgmės jutiklis

(1-Wire) temperatūros ir drėgmės jutiklis

ATHS-01

1-Wire protokolo temperatūros ir drėgmės jutiklis
Temperatūros matavimo diapazonas: -20...+60 °C
Drėgmės matavimo diapazonas: 10...90 %RH
Tikslumas: ±3 %RH (20...80 %RH) / ±5 %RH (10...90 %RH) / ±0,4 °C (-10...+60 °C) / ±1 °C (-20...+60 °C).Raiška: 14 bitų temperatūrai, 12 bitų drėgmei

€ 96,80
Degalų lygio matuoklis

Degalų lygio matuoklis

"Eurosens Dominator AF/RS"

Degalų lygio jutikliai Eurosens Dominator yra naujas novatoriškas jutiklis, skirtas GPS stebėjimui, naudojant modulinį dizainą ir visiškai pritaikytą išėjimą. Dabar nereikia laikyti įvairiose jutiklių su skirtingomis sąsajomis. EUROSENS Dominator AF pakeičia jutiklius analogine išvestimi iki 5 V, analogine išvestimi iki 10 V, kurių išėjimo dažnis yra nuo 500 iki 1500 Hz.

€ 114,95€ 121,00
Kuro Lygio Jutiklis

Kuro Lygio Jutiklis

Eurosens Dominator RS

Šis jutiklis yra montuojamas į transporto priemonės degalų baką. Jis matuoja degalų lygį bake, sukuria išvesties signalą ir perduoda jį į GPS stebėjimo įrenginį. Šis savo ruožtu įrašo ir apdoroja duomenis, o tada perduoda juos telematikos serveriui. Serveryje duomenys yra apdorojami ir analizuojami prieš panaudojant juos analitinėms ataskaitoms generuoti.

€ 163,35€ 175,45-7%
125khz Rfid Skaitytuvas

125khz Rfid Skaitytuvas

RFID SKAITYTUVAS (1-WIRE)

Vairuotojo identifikavimo sistema susideda iš dviejų įrenginių: pakabuko arba kortelės ir skaitytuvo. Kiekvienas vairuotojas turi pakabuką arba kortelę su unikaliu ID numeriu. Kai pakabuku arba kortele yra perbraukiamas skaitytuvas, šis išsiunčia signalą į GPS stebėjimo įrenginį.Vairuotojo identifikavimo sistema užtikrina, kad kiekvieną transporto priemonę galėtų vairuoti tik jai priskirtas vairuotojas. RFID vairuotojo identifikatorius naudojamas kartu su GPS sekimo įrenginiu yra labai efektyvi priemonė transporto priemonės saugumui užtikrinti.

€ 36,30